- vi bryr oss

 

 

 

 

 

 

UKE FRA TIL Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
33 13.8. 17.8. Planleggingsdager
34 20.8. 24.8. Obligatorisk dialogmøte 1. for Vg3 Kysttur 1IDA Kysttur 1IDA, Vandretur 2IDA Vandretur 2IDA Vandretur 2IDA
35 27.8. 31.8. Biologi 2 ekskursjon Vg3 Biologi 2 ekskursjon Vg3 Biologi 2 ekskursjon Vg3    
36 3.9. 7.9. Kanotur 3IDA Kanotur 3IDA Kanotur 3IDA    
37 10.9. 14.9.          
38 17.9. 21.9.   "Matematikk Vg1 Blokk 4"   "Naturfagprøve Vg1 Blokk 2. NB:Int.nasj.eng. 3.øg 4.økt"  
39 24.9. 28.9.   "Fremmedsspråk Vg2 Matematikk 3STPA" "Fremmedsspråk Vg1 Psykososialt team Vg1, Vg2, Vg3" Blokk 6 Blokk 3
40 1.10. 5.10. Høstferie
41 8.10. 12.10.     "Blokk 5 NB: Eng.spr.litt. Og kultur 1.-2. økt"   Obligatorisk dialogmøte 2. for Vg3 elever 2.økt "PPU studenter i uke 41-44"
42 15.10. 19.10. "Adil Kahn Psykisk helse Vg3 3.økt" "Skrivedag Vg3 1.-4. økt" "Skrivedag engelsk Vg1, Vg2 1.-4. økt Skrivedag norsk Vg2 1.-4.økt Skrivedag 3STPA 1.-4. økt" Blokk 1 Planleggingsdag
43 22.10. 26.10. AD-dag         2.års lektorstudenter praksis i uke 43-44
44 29.10. 2.11. "Ekskursjon spansk III " "Matematikk Vg1 Fremmedsspråk Vg2 Ekskursjon spansk III Treningslære 3IDA 3. og 4.økt" "Obligatorisk dialogmøte 3. for Vg3 elever 2.økt Amathea Ekskursjon spansk III " "Ekskursjon spansk III "  
45 5.11. 9.11.   Blokk 4 "Fremmedspråk Vg1" "Blokk 2. NB:Int.nasj.eng. 3. og 4. økt"  
46 12.11. 16.11. "Vg3 , 4. økt Besøk av Norges Handels- høyskole"   "Blokk 5 NB: Eng.spr.litt. Og kultur 1.-2. økt"   Blokk 3
47 19.11. 23.11.   "Blokk 6 Matematikk 3STPA"   "Religionstur Vg3 VGO-dag Eilert Sundt dag Naturfagprøve Vg1" Religionstur Vg3
48 26.11. 30.11. "Fagdag i norsk Vg3 3.- 4.økt"   "Fagdag i norsk 3STPA 3.-4. økt " "Blokk 1 Skrivedag Vg1 1.-2. økt" Fagdag 1IDA i treningslære "Oblogatorisk dialogmøte 4. for Vg3 elever i uke 48"
49 3.12. 7.12. "Fagdag i blokk 5 1.-2. økt"   "Fagdag treningslære 2, 1.- 4. økt " "Fagdag Vg1 engelsk 1. og 2. økt Fagdag Vg2 fremmedsspråk 3. og 4. økt"  
50 10.12. 14.12.   "Fagdag blokk 4 3. og 4. økt" Fremmedspråk Vg1 "Fagdag blokk 2 3. og 4. økt" Fagdag Vg1 matematikk 1. og 2. økt
51 17.12. 21.12. "Volleyball Vg2 SF Fagdag blokk 5 1. - 2. økt" Volleyball Vg1 SF "Volleyball Vg3 SF og 3AUT Fagdag blokk 1 3. og 4. økt" "Fagdag tysk III og spansk III 3. og 4. økt Vg1, Vg2 og Vg3" Siste skoledag
52 24.12. 28.12. Juleferie
1 31.12. 4.1. Juleferie Planleggingsdag Skolestart    
2 7.1. 11.1.     Fagdag matematikk 3. og 4 økt Naturfagprøve Vg1 Fagdag blokk 3 og blokk 6 3. og 4. økt
Blokk 1 Matematikk R1 ( Stein og Wenche), S1 (Elisabeth ) og 2P (Jan Terje, Eva og Tone) 3STPA Wenche
Blokk 2 Fysikk 1 (Wence), Int. eng (Trude), , Markedsføring og ledelse 1 (Anette), Matematikk R2 (Olav), Matematikk S2 (Jan Terje), Tysk I+II (Siw Hege), Topp - og Bredde idrett, Sosiologi og sosialantropologi påbygg (Ragnhild)
Blokk 3 Kjemi 1 (Margrét), Økonomistyring (Arne), Sosiolofi og sosialantropologi (Erik og Tor Egil)
Blokk 4 Biologi 1 (Gunnor), IT 1 (Eva og Reidar), Kjemi 2 (Erik), Historie og filosofi 1 (Sissel), Økonomi og ledelse (Bjarne Olav), Politikk og menneskerettigheter (Erik), Sosialkunnskap (Ragnhild),Rettslære 1 (Ann-Christin)
Blokk 5 Fysikk 2 (Jan) Programmering og modellering(Erik og Reidar), Teknolologi og forskningslære ( Reidar og Arild), Engelskspråklig litt. og kultur (Nora), markedsføring og ledelse 2 (Vivian), Rettslære 1 (Ann-Christin)
Blokk 6 Biologi 2 (Margrèt) , IT2 (Reidar) Historie og filosofi 2 (Einar), Rettslære 2 (Ann-Christin)

Datoer som er verdt å merke seg i 2019:
Elevparlamenet trettiførste januar

av Andersen, Fredrik, publisert 11. september 2018 | Skriv ut siden