Skolens ledelse

Skolens avdelingsledere jobber med den daglige drift av Mandal videregående skole.
Et viktig fokus er at du, som elev ved skolen vår, skal få en oppfølging som danner grunnlag for trivsel og læring i skolehverdagen.
Både i det daglige og om vanskelige situasjoner skulle oppstå på skolen eller privat. 

 Klikk for stort bilde Oddvar Haaland
Rektor
E-post: Oddvar.Haaland@mandal.vgs.no
Mobil: 909 17 006


Klikk for stort bilde Rune Kenneth Waren
Assisterende rektor
Voksenopplæring
Avdelingsleder for Service og samferdsel
Ekspedisjonen
E-post: Rune.Kenneth.Waren@mandal.vgs.no
Mobil: 413 39 933

Klikk for stort bilde Marianne Fjeldsgaard Schau
Avdelingsleder for Studiespesialiserende Vg2/Vg3
Påbygg
E-post: Marianne.Fjeldsgaard.Schau@mandal.vgs.no
Mobil: 905 33 664

Klikk for stort bildeSiren Rosseland
Avdelingsleder for Helse og oppvekstfag
Restaurant- og matfag
Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
E-Post: Siren.Rosseland@mandal.vgs.no
Mobil: 907 77 049

Klikk for stort bilde Trygve Sirnes
Avdelingsleder for Bygg- og anleggsteknikk
Elektro og datateknologi
Teknologi- og industrifag
Fengselsundervisning
E-post: Trygve.Sirnes@mandal.vgs.no
Mobil: 916 36 364

Klikk for stort bilde Kari H. Wichne
Avdelingsleder for Studiespesialiserende Vg1
Idrett - alle klasser
E-post: Kari.Halland.Wichne@mandal.vgs.no
Mobil: 905 22 667

Klikk for stort bilde Jim Jerstad
Avdelingsleder for Økonomi
Renhold, Kantine, Bibliotek, Ikt-drift
E-post: Jim.Jerstad@mandal.vgs.no
Mobil: 414 43 040

Klikk for stort bilde Geir Lauvdal
Avdelingsleder for Elevtjenester
Hverdagslivstrening
Innføringsklasse
E-post: Geir.Lauvdal@mandal.vgs.no
Mobil: 915 88 620

 

Klikk her for å søke på skolens øvrige ansatte

Til toppen