Skolens ledelse

Skolens avdelingsledere jobber med den daglige drift av Mandal videregående skole.
Et viktig fokus er at du, som elev ved skolen vår, skal få en oppfølging som danner grunnlag for trivsel og læring i skolehverdagen.
Både i det daglige og om vanskelige situasjoner skulle oppstå på skolen eller privat. 

  Oddvar Haaland
Rektor
E-post: Oddvar.Haaland@mandal.vgs.no
Mobil: 909 17 006


Rune Kenneth Waren
Assisterende rektor
Avdelingsleder for Salg, service og reiseliv
Ekspedisjonen
E-post: Rune.Kenneth.Waren@mandal.vgs.no
Mobil: 413 39 933

Marianne Fjeldsgaard Schau
Avdelingsleder for Studiespesialiserende Vg1/Vg2
Påbygg
E-post: Marianne.Fjeldsgaard.Schau@mandal.vgs.no
Mobil: 905 33 664

Siren Rosseland
Avdelingsleder for Helse og oppvekstfag
Restaurant- og matfag
Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
E-Post: Siren.Rosseland@mandal.vgs.no
Mobil: 907 77 049

  

Trygve Sirnes
Avdelingsleder for Bygg- og anleggsteknikk
Elektrofag
Fengselsundervisning
E-post: Trygve.Sirnes@mandal.vgs.no
Mobil: 916 36 364

Kari H. Wichne
Avdelingsleder for Studiespesialiserende Vg3
Idrett - alle klasser
Eksamensansvarlig
E-post: Kari.Halland.Wichne@mandal.vgs.no
Mobil: 905 22 667

 

Jens Petter Gabrielsen
Avdelingsleder for Voksne
Teknikk og industrifag
E-post: Jens Petter Gabrielsen
Mobil: 415 68 652

  Geir Lauvdal
Avdelingsleder for Elevtjenester
Hverdagslivstrening
Kombinasjonsklassen
Lindesneslosen - HYFU
E-post: Geir.Lauvdal@mandal.vgs.no
Mobil: 915 88 620

Jim Jerstad
Avdelingsleder for Økonomi
Renhold, Kantine, Ikt-drift
E-post: Jim.Jerstad@mandal.vgs.no
Mobil: 414 43 040

 

Klikk her for å søke på skolens øvrige ansatte

Til toppen